právě čtete téma

Zahradní architektura

Je to vlastně věčná hra s uměním, představivostí, estetikou, rozmanitostí, proměnlivostí, kreativitou, zručností a kontrastů doplněnou o prvky barevnosti, živosti, rytmu, rovnováhy, klidu a soukromí

Architektura a estetika doprovází naše životy všude ať je to příroda, její rozmanitost, uspořádání anebo námi vytvořená, která nás doprovází všude tam, kde zaplní prázdná místa a dělá nám radost.

V naší firmě Garden World se snažíme do architektek tonického řešení a projektů komplexně zahrnout historické, topografické, kulturní  aspekty , které vyvažujeme estetikou, funkčností, udržitelností, soukromím spolu se snadnou údržbou a minimální pracností.

Ke všem projektům a návrhům zahrad a zeleně přistupujeme individuálně tak aby co nejvíce vyhovovala vašim potřebám, rekreaci a přitom zůstala krásnou a reprezentativní oázou pro váš odpočinek a relaxaci.

Protože architektura zahrad a zeleně je komplexní obor zahrnujeme a zohledňujeme do svých projektů také obory, jako jsou meteorologie, klimatologie, pedologie, hydrologie, fytopatologie mikrobiologie a jiné proto, aby vytvořený celek co nejlépe fungoval byl vyvážený a při minimální údržbě vás doprovázel celý život.

více než
250 realizací zahrad
rádi vám připravíme
Grafické návrhy
u nás získáte
Realizace na klíč
Nejsme obyčejní zahradníci
Jsme profesionálové
Mám zájem o služby
Zpět nahoruNahoru